Pracujem s detmi - Knižnica
Hľadať

Ježiš povedal: "Prišiel som, aby každý mal život a mal ho v plnosti."(Ján 10:10. CEV),

Max7 je knižnica bezplatných zdrojov ministerstva v mnohých jazykoch. Existuje, aby slúžil Kristovmu telu, konkrétne deťom. Max7 chce vidieť deti všade žiť život na MAX s Ježišom 7 dní v týždni.

Webová stránka Max7 ponúka zdroje, ktoré zdieľali tisíce veľkorysých nasledovníkov Ježiša, aby vám pomohli, keď robíte učeníkov. V Max7 nájdete:*Niekto kto vytvoril obsah, môže zdieľať svoju vlastnú prácu na Max7, aby k nim mali ostatní prístup.

To všetko si môže stiahnuť ktokoľvek a voľne ho používať. Chceme, aby zdroje pre deti boli k dispozícii každému, kto ich potrebuje.

Nakoniec VŠETKO zdroje na Max7 sú poskytované bezplatne. Nemajú žiadnu komerčnú značku a sú oslobodení od autorských práv. To znamená, že si môžete stiahnuť zdroje a potom upraviť, preložiť a použiť spôsobom, ktorý vyhovuje vašej miestnej situácii. Podrobné informácie nájdete v časti Max7 Zmluvné podmienky.

Ďalšie informácie o povoleniach na používanie zdrojov na max7 nájdete v časti Často kladené otázky.